ראש העיר אריה טל ברך את בוגרי המחזור השני של הכשרת מד"א למתנדבי החירום שהתקיים בטירת כרמל

ראש העיר אריה טל ברך את בוגרי המחזור השני של הכשרת מד"א למתנדבי החירום שהתקיים בטירת כרמל
תאריך: 15/05/2019

בעירית טירת כרמל רואים בחשיבות עליונה את הכשרת מתנדבי החירום בעיר במספר תחומים אשר רלוונטיים לתפקידיהם ותפקודם בשעת חירום לטובת הקהילה בעיר.

השבוע, התקיים מחזור שני של הכשרת מד"א למתנדבי חירות בטירת כרמל, שאותו עברו עשרים מתנדבים השייכים למאגר החירום בעיר. ההכשרה החשובה, פתחה צוהר לכל המשתתפים תוך הקניית כלים מקצועיים בתחום ההחייאה שמצריך לכאורה פעולות פשוטות אך רק מי שלמד אותו והוכשר בהתאם, יוכל לבצע את הפעולות נכון ולהציל חיי אדם..

לאחר שהמתנדבים קיבלו מידע בנושא וצפו בסרטונים ומצגת רלוונטיים, הם יישמו הלכה למעשה את מה שלמדו תוך תרגול אישי של כל  מתנדב שנעשה על בובות של מבוגר ותינוק.

ראש העיר אריה טל, הגיע לברך את המתנדבים והודה להם על התנדבותם בשגרה ובחירום למען  הקהילה בעיר תוך הדגשה שבזמן חירום כוחות הביטחון לא יהיו זמינים לתושבים בשעות הראשונות והקריטיות ובשל כך יש חשיבות עליונה לפעילות המתנדבים שיסייעו לתושבים בכל תחום שניתן ועליו הוכשרו. ראש העיר הוסיף והודה לאתי כהן רכזת המתנדבים בחירום בעירייה, על שהיא ממלאת את תפקידה בצורה מקצועית ואחראית ודואגת להכשרת המתנדבים באופן רציף ועקבי.

אתי כהן הודתה בחום למתנדביה וציינה שאין זה מובן מאליו, להגיע לארבע שעות של הכשרה, לאחר יום עבודה ארוך ומתיש והוסיפה: "כאשר מסתיימת עוד הכשרה ועוד קורס למתנדבים בחירום, יש הרגשה של בטחון  ושלווה כי בזמן אמת המתנדבים הנפלאים שלי יסייעו לתושבים בכל הנדרש ויהוו את חוד החנית להרגעת התושבים  תוך שהם משרים בהם בטחון ורוגע מלבד הסיוע המקצועי שיגישו להם.