מאות מתושבי טירת כרמל צפו במופעי הסיום של האולפן למחול שפועל במתנ"ס המקומי

תאריך: 08/07/2019

מאות מתושבי טירת כרמל ובהם הורים, צוותים חינוכיים בכירים וראש העיר אריה טל, הגיעו בערב חמישי (27/06) כדי לצפות במופע הסיום לשנת תשע"ט של ילדי כיתות הגן ותלמידות כיתות א'-ב' שנערך באולם אשכול הפיס של ביה"ס שיפמן.

האורחים הרבים ביחד עם ההורים הגאים, צפו בהתרגשות רבה ב-100 הרקדניות הצעירות שרקדו על הבמה בקבוצות ובסגנונות בלט והיפ הופ שזיכו אותן במחיאות כפיים סוערות של הקהל. בסוף המופע, שיבחו ההורים והאורחים את הרקדניות הצעירות על ההתקדמות שעשו השנה בסגנונות המחול השונים.

ראש העיר אריה טל, בירך את הרקדניות הצעירות ואת ההורים הגאים על המקצועיות שהפגינו בנות דור העתיד. בהמשך, הודה צוות המורים לרקדניות ולהורים על שנת עשייה מבורכת ויצירתית. הורי החניכות, הודו לסגל המורים ובראשם ללבנה קורין מנהלת האולפן למחול, אירה שחזדוב המורה לבלט קלאסי, עדי ברזילאי מסטודיו ג'אסט דאנס של גפן סלובוצקי המלמדת היפ הופ ולמנהלת האדמיניסטרטיבית, אורית כליף.

בנוסף, בערב יום רביעי (03/07), התקיים באולם 'מוזה' שבמרכז מיר"ב מופע סיום השנה של הרקדניות הבוגרות בסטודיו למחול של המתנ"ס המקומי. המופע, שחזו בו מאות הורים גאים שלוו בבני משפחה רבים ובצוותים חינוכיים, עלה תחת הנושא 'מחזות זמר' וכלל סגנונות מגוונים ומחול משולב והדגים את היכולות שנרכשו ע"י הרקדניות הבוגרות בשנה של עבודה יצירתית וגופנית מרשימה. איכות הריקוד והביצוע של הרקדניות הבוגרות, הצליח לרגש את ההורים כמו גם את צוות המורים שחזו במופע בגאווה רבה.

ראש העיר אריה טל שהיה אורח הכבוד במופע, איחל לרקדניות המשך פריחה ושגשוש בתחום המחול והאמנות בכלל.