מאות בני נוער מטירת כרמל והסביבה השתתפו באירוע השיא של קיץ 2019 שהתקיים במרכז הנוער

מאות בני נוער מטירת כרמל והסביבה השתתפו באירוע השיא של קיץ 2019 שהתקיים במרכז הנוער
תאריך: 28/07/2019


כמדי שנה בשנה, גם בשנת 2019 הפיקה מחלקת הנוער של עיריית טירת כרמל שעליה מופקד סגן מנהל המחלקה לחינוך ציון סודרי, אירוע ססגוני ויוקרתי שסחף אליו מאות בני נוער משולהבים מטירת כרמל והסביבה למסיבה ענקית שהיוותה את שיא הפעילות של קיץ 2019.

האירוע המרשים, שהתקיים בערב יום שלישי (17/07) ברחבה המרכזית של מרכז הנוער בעיר, נפתח עם מופע שירה של שישה שירים מקוריים שכתבו בני נוער מקומיים שלוקחים חלק בפרויקט 'מקורוק'.

פרויקט 'מקורוק' שהחל לפעול בשנת 2010, מעניק לבני נוער עם כישרון למוזיקה כלים וליווי של אנשי מקצוע בכירים מענף המוזיקה שיעזרו להם בתחומי הכתיבה וההלחנה ובהמשך גם במות בידור שבהן יוכלו להופיע. המשתתפים בפרויקט 'מקורוק', משלבים בין מוזיקה עכשווית למוזיקה מהמקורות היהודיים וזאת הפעם הראשונה שבני נוער מטירת כרמל משתתפים בפרויקט הייחודי הזה והם עושים זאת בהצלחה רבה.

בהמשך הערב החגיגי, נהנו בני הנוער ממופעי בידור ושירה של האמנים המוערכים איתי לוי ונופר סלמאן והדי. ג'יי המובילים סמיילי, עדן זגדון ואופק יום טוב. בני הנוער הרבים שגדשו את האירוע, נהנו גם משוק אוכל צבעוני וססגוני שהעניק להם מאכלים טעימים ומגוונים.