חבר הכנסת והשר להגנת הסביבה זאב אלקין ערך ביקור עבודה בטירת כרמל

חבר הכנסת והשר להגנת הסביבה זאב אלקין ערך ביקור עבודה בטירת כרמל
תאריך: 28/07/2019

חבר הכנסת והשר להגנת הסביבה זאב אלקין ערך ביקור עבודה בטירת כרמל כשהוא מלווה בראש העיר אריה טל

זאב אלקין, השר להגנת הסביבה, ירושלים  ומורשת ישראל שגם משמש כחבר הקבינט הביטחוני של מדינת ישראל, ערך ביום חמישי (25/07) ביקור עבודה בטירת כרמל. אל השר נלווה צוות משרדו הבכיר ובתוכו מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה גיא סמט ובכירים במחוז חיפה.

במהלך הביקור, ליוו את השר אלקין ואת צוות משרדו הבכיר ראש העיר אריה טל, ממלא מקומו מוריס אסייג ומנכ"ל העירייה גדי מרגלית ואירחו אותם בלשכת ראש העיר למנוחה קצרה. לאחר מכן, התקיימה ישיבת עבודה בין השר אלקין וצוות משרדו לבכירי עיריית טירת כרמל שאותה הוביל ראש העיר אריה טל.

ראש העיר סקר בפתח הישיבה בפני השר וצוותו את מצבה של טירת כרמל ואת תהליכי הפיתוח המואצים שהעיר עוברת וביקש את סיועו של השר בשמירת העיר טירת כרמל כפנינה ירוקה ונקיה שתושביה נהנים מאוויר נקי ומשמים בהירים.

בנוסף, ראש העיר ביקש את עזרתו של השר בהקצאת תקציבים שיתנו מענה לגידול באוכלוסיית טירת כרמל שבאופן טבעי מגדיל את נפח הפסולת בעיר ובחקיקה נוספת שתגביר את האכיפה כנגד עברייני פסולת בניין שהנזק שלהם לסביבה גדול ביותר.

השר זאב אלקין, הודה לראש העיר אריה טל ולבכירי העיר טירת כרמל על קבלת הפנים החמה שהוא וצוות משרדו זכו לה והנחה את בכירי משרדו להגביר את פעילות המשרד בנושא חקיקה כנגד עבריינים מתחום פסולת הבניין ולקיים מפגשים עם בכירי העירייה ובראשם המנכ"ל גדי מרגלית כדי למצוא דרכים שיעזרו להם לשמור על טירת כרמל ירוקה יותר ונקיה יותר.

בסוף הישיבה, העניק ראש העיר אריה טל לשר זאב אלקין, שי הוקרה מטעם העיר טירת כרמל ותושביה על פעילותו רבת השנים למען העיר.