נפתח המחזור הרביעי של תכנית המנטורינג ופיתוח קריירה לאקדמאים במרכז צעירים בטירת כרמל

תאריך: 10/10/2019

ביום שישי (27/09) נפתח במרכז צעירים בטירת כרמל, המחזור הרביעי של תכנית המנטורינג  ופיתוח הקריירה לאקדמאים 'תופסים כיוון', שמתקיימת בשיתוף עם בוגרי עמותת שלדג – יחידת הקומנדו של חיל האוויר, וחברת אינטל.

 

פתיחת התכנית, שמשתתפים חמישה עשר צעירים וצעירות שנבחרו מבין עשרות מועמדים, ועברו תהליך מיון והערכה;  הינם אקדמאים והנדסאים ממקצועות מגוונים, התקיימה בהשתתפות מנהלת המיזם הארצי אתי פרץ-היימס, נציג אינטל אמיר קיין ומנהלת מרכז הצעירים צלילה פרנקל פרסיקו,ורכזות התכנית סחלב מילר ויסמין שפירא.

 

המשתתפים בתכנית, יזכו בליווי קבוצתי ופרטני בדגש על מיקוד תעסוקתי, רשתות חברתיות-תעסוקתיות ומנטורינג של בכירים מהתעשייה. במחזור השני שהסתיים לא מכבר עמדו אחוזי הצלחת התכנית במעבר המשתתפים מתעסוקה בלתי הולמת את השכלתם לתעסוקה איכותית, על למעלה מ-90%.

 

מפגש הפתיחה כלל הכרות ותיאום ציפיות, ולווה בהתרגשות רבה ותחושה שהתכנית נותנת מענה מדויק לצעירים בצומת הקריירה הראשון שלהם. התכנית מתקיימת בימי שישי במרכז הצעירים, במהלכה מקבלים המשתתפים כלים לחיפוש עבודה אפקטיבי, כולל התנסויות במרכזי הערכה, סימולציות של ראיונות עבודה, היכרות מקרוב עם שוק העבודה, סדנאות שיווק עצמי ופיתוח מצוינות במקום העבודה וליווי אישי של מנטור בכיר בתעשייה.