ראש העיר אריה טל אירח משלחת של בני נוער מהעיר מונהיים בגרמניה

ראש העיר אריה טל אירח בחדר הישיבות של העירייה משלחת של בני נוער מהעיר מונהיים בגרמניה
תאריך: 24/10/2019

ראש העיר אריה טל אירח בחדר הישיבות של העירייה משלחת של בני נוער מהעיר מונהיים בגרמניה

במסגרת קשרי הידידות האמיצים וחילופי משלחות של בני נוער שמתנהלים מעל לשלושים ושתיים שנים בין העיר טירת כרמל לעיר התאומה מונהיים שבגרמניה, הגיעה השבוע משלחת של בני נוער מהעיר מונהיים לטירת כרמל.

כחלק מהמסורת רבת השנים, קיבל הבוקר (חמישי) ראש העיר אריה טל את חברי המשלחת שלוו ע"י איש החינוך הוותיק אלי פדידה, בחדר הישיבות של עיריית טירת כרמל. במהלך טקס קבלת הפנים לחברי המשלחת, סקר ראש העיר בפני האורחים הצעירים את תהליכי הפיתוח המאסיביים שעוברת העיר טירת כרמל בשנים האחרונות וסיפר על תכניות הבניה בשכונות החדשות שכוללות מוסדות חינוך ותרבות חדשים.

בהמשך הדברים, סיפר ראש העיר על טירת כרמל הישנה שבה הוא גדל והתחנך ועל השירות הצבאי הנפלא שלו בחיל האוויר הישראלי. ראש העיר סיכם את דבריו בהבעת תקווה כי הביקור שלהם כבני נוער בטירת כרמל ובישראל בכלל, יגרום להם לבוא לבקר גם בעתיד כאנשים בוגרים ובעלי משפחות. בסוף דברי הברכה, העניק ראש העיר לכל אחד מחברי המשלחת חולצת טריקו שעליה יש את הסמל של העיר טירת כרמל.

במשלחת התלמידים מהעיר התאומה מונהיים יש עשרים ושניים תלמידים ושלושה מורים, שהגיעו לטירת כרמל במסגרת ביקור גומלין של תלמידים מביה"ס תיכון בעיר מונהיים. במהלך הביקור בעיר, יתארחו בני הנוער בבתי התלמידים שאותם הם אירחו בעת שביקרו בעיר מונהיים.

במהלך ימי השהות בטירת כרמל, יסיירו האורחים בתל אביב יפו, בעכו, בגליל וברמת הגולן. ביום ראשון הקרוב ייפרדו האורחים ממונהיים מהעיר טירת כרמל וימשיכו בטיול פרטי בארץ ישראל שבמהלכו הם יבקרו בירושלים, ביד ושם, במצדה, במצפה רמון ובאילת.